Velice silné konopí - semena - Gorilla x White Widow

Gorilla x White Widow

V SeedBance Expert Seeds spojili dvě největší konopné hvězdy ze svého katalogu a stvořili tak velice silnou a snadno pěstitelnou odrůdu: Gorilla x White Widow.

Gorilla x White Widow je indika-dominantní konopný hybrid, jenž obsahuje až 25 % THC. Jeho super relaxační a velice euforický efekt vás přímo knokautuje, takže se před samotným kouřením ujistěte, že máte poblíž buď nějaké pohodlné křeslo, či pohovku. Jeho palice jsou navíc extrémně pryskyřičnaté, takže se výborně hodí i k výrobě vysoce kvalitních konopných extraktů.

Tento špičkový model patří mezi nejsilnější indiky na našem trhu a jen těžko budete hledat nějaké lepší konopí od konkurence. Gorilla x White Widow totiž kvete relativně krátkých 8 až 9 týdnů, snadno se pěstuje a produkuje velice solidní výnosy. V interiéru můžete počítat s výnosem až 500 gramů konopí na metr čtvereční a venku vám vynese přibližně 500 gramů na jednu rostlinu.

Gorilla x White Widow má skvělou sladko-kyselou chuť a při kouření vytváří pěkně hladký kouř, který naplní vzduch v celé místnosti svou štiplavě zemitou vůní. Díky své obrovské síle je často vyhledávána těmi nejzkušenějšími kuřáky, ale radost jistě udělá i méně zkušeným jedincům, pokud ji budou kouřit s příslušným „respektem“.

Je to prostě velice výkonný a extrémně spolehlivý konopný hybrid s krátkou dobou květu, který určitě stojí za vyzkoušení…

nabídka Expert SeedsFeminizované5 kusů 1149 
spinner
nabídka Expert SeedsFeminizované10 kusů 2099 
spinner

Popis

Expert seeds kvalitní výběr semen konopí nejlepších odrůd a genetik

Genetika: Gorrila Glue #4 X South American X South Indian Indica X White Fire Alien (indica 80 %, sativa 20 %)

Doba květu uvnitř: 55 až 60 dní

Kdy sklízet venku: na konci září

Výnos uvnitř: 400 až 500 gramů na metr čtvereční

Výnos venku: až 500 gramů na rostlinu

Obsah THC: 25 %

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí