Semena Sativy ze staré školy - Green Haze

Green Haze

Green Haze je sativa-dominantní hybrid ze Staré školy, který byl vytvořen smíšením genetik několika tropických sativ ze 70. let.

Regulérní semínka této tropické sativy se hodí zejména pro pěstování v interiéru nebo ve skleníku, protože venku dozrávají až během prosince/ledna. Přesto je to velmi zajímavá odrůda konopí, kterou určitě ocení všichni milovníci konopných klasik. Green Haze se hodně podobá oblíbené odrůdě Purple Haze, až na to, že má čistě zelené zabarvení a „lepší“ celkový účinek, jenž je mnohem euforičtější, energičtější a také se více hodí pro sdílení s vašimi přáteli.

Tato konopná holka má klasickou strukturu extrémní tropické sativy s velmi tenkými, bledě zeleným listy, a velmi tenkými stonky, které však díky své vysoké pružnosti dokáží vydržet i ty nejhorší lijáky. V interiéru kvete přibližně 16 až 20 týdnů, a má vysokou odolnost vůči vysokým teplotám i škůdcům. Skvěle se hodí pro horizontální nebo síťové pěstování, díky vynikajícímu výnosu z postranních větví a energické reakci na prořezávání. Je to to skvělý model pro milovníky extrémních sativ, pro šlechtitelské projekty, nebo pro produkci semen. Genetické analýzy totiž u odrůdy Green Haze prokázaly, že má velmi vzácný genotyp s extrémně nízkou genetickou variabilitou, jež poukazuje na přímé příbuzenství se starými kolumbijskými a panamskými sativami.

Green Haze se dále může pochlubit dřevitou a kořenitou příchutí s příměsí kadidla a dozrávajícího manga, a také má klasickou vůni, jež vám bude připomínat legendární sativy ze Staré školy. Její účinek je též skvělý. Není přehnaně silný, a je příjemně stimulující, euforický a energizující.

nabídka AceRegulérní5 kusů 699 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 1099 
spinner

Popis

Green Haze Regular

Genetika: hybrid tropických sativ ze 70. let, hlavně zelených Kolumbijců (sativa-dominantní)

Doba kvetení: 16 až 20 týdnů

Kdy sklízet venku: leden – prosinec

Výnos: nízký až střední

Obsah THC: 8 až 12 %

Obsah CBD: 0,05 %

Příchuť: Dřevitá, kořeněná, s příměsí kadidla a dozrávajícího manga. Pravá Old School Sativa.

Efekt: Mentální, stimulující, ne příliš silný, silně společenský a euforický.

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi