dobrá tráva Guava Berry Kush

Guava Berry Kush – Guayita

Hlavním cílem projektu při šlechtění konopných semen Guava Berry Kush bylo nabídnout typickou USA chuť i léčebnému konopí. Proto jsme elitní klon Guavy zkřížili s Juanitou La Lagrimosou. Výsledkem je zvláštní směsice zemitých Guava chutí s ovocnými tóny citrusů z Juanita La Lagrimosy.

Guava Berry Kush je stabilní hybrid, který vyvíjí silnou a prominentní centrální palici se širokými, tmavě zelenými listy, které jasně připomínají Guavau.

Rostlina nevyžaduje mnoho živin, jen je potřeba ji pravidelně zalévat v průběhu doby květu, zejména při teplotách nad 25 °C. Je vysoce odolná vůči škůdcům i chorobám a nevadí ji ani nepříznivé povětrnostní podmínky nebo nízké teploty.

intenzivní zemitou chuť s příchutí sladkých bobulí. Trefná kombinace rodičů poskytuje jedinečnou, úžasnou, dlouhotrvající a jednoduše lahodnou chuť kushe.

Guava Berry Kush má velice silný efekt s vysoce relaxačními a omamujícími účinky. Doporučujeme ji kouřit na konci dne v boji proti stresu či poruchám spánku. Má velmi vysoký obsah CBD, díky čemu je vhodná pro léčebné využití.

nabídka Philosopher3 kusyFeminizované 656 
spinner
nabídka Philosopher5 kusůFeminizované 914 
spinner

Popis

 

Semena marihuany od banky Philospher

Seed banka

Balení semen

, ,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

Léčivé konopí

Akce RQS konopi