Levná konopná semena Hawaii Maui Waui

Hawaii Maui Waui

Hawaii Maui Waui je sativa-dominantní odrůda konopí, jejíž kořeny sahají až do 60. let.

O takto starých modelech se pravdivě říká, že nemají takovou sílu jako ty dnešní. Hawaii Maui Waui ale již tehdy patřila do malé skupiny konopných odrůd, na které toto pravidlo neplatilo.

Tato skvělá rostlina má i na dnešní poměry průměrně vysoký obsah THC a když si ji zakouříte, vrátí vás do časů Woodstocku.

Hawaii Maui Waui navozuje skvěle energizující efekt s klasickým sativa účinkem, který vás učiní šťastným a desetkrát vám zvýší vaši kreativitu.

Její chuť je sladká, citrusová a tropická a při kouření velice příjemná.

Je to dokonalý model pro hudební festivaly. Její vůně, lahodná chuť a parádní „old school“ efekt je bezkonkurenční, pokud si ho budete vychutnávat při živé muzice.

Semínka konopí odrůdy Hawaii Maui Waui kvetou 9 až 11 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru, kde dokáží vyprodukovat 350 až 450 gramů parádního konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Na závěr ještě tip k pěstění. Dejte si pozor na její výšku. Ale opravdu! Tato rostlina může bez kontroly dosáhnout až neuvěřitelné výšky. Řada recenzí přirovnává tuto rostlinu k vánočnímu stromečku.

Na druhou stranu, nebylo by špatné nahradit klasický vánoční stromek touto konopnou krasavici? Měli bychom určitě šťastnější a veselejší vánoční svátky, nemyslíte? 🙂

semena marihuany nirvana

nabídka NirvanaFeminizované5 kusů 780 
spinner
nabídka NirvanaRegulérní10 kusů 499 
spinner

Popis

Genetika: Hawaiian Sativa IBL

 

 

 

nirvana seminka konopi

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi