Haze 2

Haze 2.0 je vylepšená verze známého a oblíbeného automatu Haze Auto od SeedBanky Dinafem. Tato novinka má působivější výnosy, a zlepšil se i její celkový efekt.

Tento sativa-dominantní hybrid může dorůst výšky až 120 cm a má příjemně kompaktní strukturu. Bude připravena ke sklizni přibližně za 75 dní od vyklíčení semen a produkuje velmi působivé množství květů, jenž mají po řádném vysušení tvar krásných nugetů. Samotné palice jsou pak velmi husté a zcela pokryté lepkavou pryskyřicí. Jako většina automatů, i Haze 2.0 se pěstuje velmi snadno, a je to ideální konopná rostlina pro začínající pěstitele i zkušené veterány.

Chcete-li získat ty nejlepší výnosy, zasaďte si Haze 2.0 venku, ideálně přímo do půdy na dobře prosluněném prostoru. V těchto optimálních podmínkách vás tato konopná holka obdaruje hojným množstvím palic s výnosem až 185 gramů na jednu rostlinu. Haze se však umí skvěle přizpůsobit i vnitřním pěstírnám, ve kterých vám vynese až 170 gramů na jednu rostlinu.

Haze 2.0 je parádní samonakvétačka, kterou si zamilují všechny milovníci sativ. Má exotickou chuť čerstvého koření a silný efekt, který vyvolává pěkný fyzický buzz, jenž je příjemně uspokojující a dlouhotrvající.

 

nabídka DinafemSamokvetoucí3 kusy 660 
nabídka DinafemSamokvetoucí10 kusů 2135 

Popis

Haze 2 Auto

Genetika: Haze Auto X Jack Herer (30% indika / 70% sativa)

Doba růstu: 70 až 80 dní od vyklíčení semen

Vnitřní výnos: 50 až 170 gramů na jednu rostlinu

Venkovní výnos: 60 až 185 gramů na jednu rostlinu

Výška: 60 až 120 cm

Obsah THC: 10 až 15 %

Obsah CBD: 0,01 až 0,2 %

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Pěstování

,

Výška

,

Nároky

Doba květu

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí