Sativa-dominantní konopná semena Haze x Kali China

Haze x Kali China

Haze x Kali China je sativa-dominantní F1 hybrid, ve kterém se spojuje klasické Haze s modernějšími a rafinovanějšími vůněmi modelu Kali China.

Je to skvělá sativa, která svému uživateli poskytne vylepšený zážitek z konzumace oblíbeného Haze ve feminizovaném formátu, a která má navíc téměř o měsíc kratší dobu růstu než původní Oldtimer’s Haze. V našem chladnějším podnebí se však přesto doporučuje pěstovat v interiéru nebo ve skleníku, protože by venku pravděpodobně nestihla dozrát před příchodem podzimních dešťů. Tato konopná krasavice též často získává krásné nachové zabarvení, pokud je vystavena chladnějším teplotám (toto zabarvení získá přibližně 80 % rostlin).

Haze x Kali China má klasickou strukturu tropické sativy s velmi tenkým listem a silnými větvemi. Při pěstění v interiéru se doporučuje přepnout na fázi kvetení již po 15 dnech od zasazení, a světelný cyklus je vhodné nastavit na 11 hodin světla/13 hodin tmy, aby se podpořilo kvetení, a aby se vaší holce zabránilo v nadměrnému růstu. Haze x Kali China se též silně doporučuje pěstovat metodou SCROG, protože její velké palice vyrůstající z postranních větvích mají opravdu vynikající výnosy a energickou reakci na prořezávání.

Řádně vysušené palice odrůdy Haze x Kali China chutnají po kadidlu, haši a starém dřevu s náznaky tropického ovoce či jemného červeného vína, a po konzumaci vyvolávají velmi omamný, psychedelický a introspektivní efekt. Kuřáci, co mají v oblibě klasický Haze, ale zároveň si chtějí vyzkoušet něco nového, si tento model určitě zamilují…

nabídka AceFeminizované1 ks 256 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 724 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1045 
spinner

Popis

Haze x Kali China

Genetika:  Purple Haze X Kali China (sativa-dominantní)

Doba kvetení: 84 až 98 dní

Kdy sklízet venku: v listopadu

Obsah THC: 15 až 18 %

Obsah CBD: 0.07 %

Výnos: vysoký

Příchuť: ovoce, kadidlo, staré dřevo, Haze

Efekt: silný, cerebrální, psychedelický

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi