haze-xxl-autoflowering-growmart

Haze XXL Auto

Semena marihuany Haze XXL Auto od Dinafem Seeds jsou feminizovanou samonakvétací odrůdou s převahou sativy a jsou plodem křížení odrůd Jack Herer a Haze 2.0 Autoflowering. Jedná se o vysoce kvalitní semeno marihuany, které milovníkům odrůdy Haze poskytuje rychlou a hojnou úrodu.

Semeno marihuany Haze XXL Auto spatřilo světlo světa s cílem splnit očekávání mnoha příznivců tohoto výjimečného a jedinečného kmene. Jedná se o nádhernou statnou rostlinu středního až vysokého vzrůstu, která se snadno pěstuje, má krátkou dobu květu a produkuje dlouhé palice plné pryskyřice. Velkou stabilitu projevuje pravděpodobně díky zpětnému křížení se stejnou mateřskou rostlinou během 3 generací.

Je to semeno marihuany vhodné pro pěstitele na všech úrovních, protože dobrých výsledků lze bez potíží dosáhnout v interiéru i exteriéru. Do zeminy se doporučuje přimíchat 30 % kokosu a rostlinu často zalévat malým množstvím vody. Od poloviny května je vhodnější zasadit toto semeno marihuany venku, aby se využilo intenzity světla a optimální fotoperiody v tomto období.

Rostliny marihuany Haze XXL Auto mají výraznou vůni a chuť s jasnými tóny kadidla, borovice, citronu a exotických dřevin. Její dlouhotrvající účinek je silný a cerebrální. Tato odrůda marihuany je ideální pro mnohé aktivity spolu s přáteli.

Genotyp: Jack Herer x Haze 2.0 Auto

nabídka DinafemSamokvetoucí3 kusy 666 
nabídka DinafemSamokvetoucí5 kusů 1079 
nabídka DinafemSamokvetoucí10 kusů 2099 

Popis

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

Akce RQS konopi