kvalitní travka Heaven's Fruit

Heaven’s Fruit

Konopná semínka Heaven’s Fruit byla stvořena křížením NY City Dieselu, který se vyznačuje intenzivní dieselovou vůní a Tropimangem, jenž markantně zvýšil celkovou výtěžnost rostliny beze změn organoleptických vlastností.

Toto kvalitní konopí je ideální pro indoor, ale pěstování outdoor mu svědčí taktéž. Je to kompaktní rostlina s krátkými a svěžími listy jasně zelené barvy, které nádherně kontrastují s pryskyřičnými žlázami, které pokrývají její palice ve fázi kvetení. Je to velkolepá konopná rostlina s velmi aromatickými, hustými a kompaktními palicemi. Tento hybrid je velice stabilní a homogenní, doporučovaný pro SOG techniky.

Typ: tato konopná odrůda miluje teploty pod 18 ° C, i když se může trochu snížit celkový výnos a pokud je teplota moc nízká, celková kvalita se při nižších teplotách výrazně zvyšuje. Také listy při nižších teplotách většinou ztmavnou a na konci doby květu získají úžasné fialovo-černé odstíny.

Pěstovaná outdoor vypadá na vaší zahrádce jako vánoční stromeček, elegantní a krásná. Má také vynikající odolnost vůči plísním, škůdcům a chorobám, což ho činí ideálním i pro nezkušené pěstitele.

V důsledku křížení s Tropimangem má Heaven’s Fruit trochu slabší dieselové aroma s lahodně sladkými ovocnými a zemitými tóny. Tato zajímavá odrůda je absolutní nutností pro všechny milovníky dieselu, kteří hledají jemnější nuance a komplexnější chuť.

Konopí rychle navozuje silný nával euforie, který je následně vystřídán příjemným relaxačním efektem, který trvá několik hodin. Tento silný efekt lze vysvětlit vysokým obsahem THC, THCV a CBD, nalezeny u většiny testovaných jedinců.

nabídka Philosopher3 kusyFeminizované 656 
spinner
nabídka Philosopher5 kusůFeminizované 914