Výborná semena marihuany Hindu Cream

Hindu Cream

Hindu Cream je indica-dominantní rostlina, jejíž feminizovaná semínka vznikla křížením dvou odrůd ze „staré školy“, které silně ovlivňovaly evropský trh s konopím po více než 2 desetiletí. Jak už napovídá její název, mluvíme tu o odrůdách Hindu Kush a Big Buddha Cheese.

Tato nová konopná rostlina má silně rozvětvenou strukturu s velkou hlavní colou, která obsahuje vysoký podíl THC. Její krásné květy jsou zcela pokryté velkým množstvím trichomů, díky kterým je velmi dobrou volbou pro výrobu konopných extraktů.

Hindu Cream je ideální rostlina pro pěstování v systémech SOG i SCROG, protože se dobře přizpůsobuje všem druhům prořezávání a tréninkovým technikám. Má vynikající vůni i chuť, která je příjemně sladká, ovocná, kořeněná a obsahuje i tóny haše. Při spalování produkuje velmi hustý a chutný kouř, který nejednomu pamětníkovy připomene „staré dobré konopí ze staré školy“.

Co se týče účinku, můžete se těšit na silný a dlouhotrvající efekt, který vyvolává příjemně relaxační účinek. Je to ideální konopí pro odpočinek po náročném dni v práci nebo pro prožití příjemného večera při sledování dobrého filmu.

nabídka Big BuddhaFeminizované5 kusů 999 
spinner
nabídka Big BuddhaFeminizované10 kusů 1539 
spinner

Popis

Genetika: Hindu Kush x Big Buddha Cheese

Doba květu: uvnitř 8 až 10 týdnů / venku v polovině října

Výnos na jednu rostlinu: uvnitř 80+ gramů / venku 800+ gramů

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí