Vzácná semínka konopí - Hokkaido Japan Hemp

Hokkaido Japan Hemp

Hokkaido Japan Hemp je vzácný a jedinečný konopný hybrid pocházející z Japonska, přesněji z ostrovů Hokkaido. Vyznačuje se velice rychlým kvetením a nízkým obsahem THC i CBD.

V japonské kultuře se konopí užívá nejméně 10 000 let. Zejména na severním ostrově Hokkaido, japonské prefektuře, se konopí pěstuje doslova od nepaměti. V současnosti je konopí na tomto ostrově tak rozšířené, že dokonce roste divoce, a místní úřady musí každý rok vymýtit téměř milion rostlin….

Hokkaido Japan Hemp se nejvíce podobá fenotypu čínské Yunnan, ačkoli Hokkaido má tmavší listy, větší vitalitu, delší rozteč uzlů a větší rozvětvení. Tato speciální marihuana z Hokkaida vykazuje poloautomatické vlastnosti, což znamená, že venku začíná kvést nedlouho po letním slunovratu. Má špičaté palice, které připomínají sativy, a kvete neuvěřitelně rychle (6 až 8 týdnů).

O užívání psychoaktivního konopí v Japonsku neexistují žádné vědecké ani kulturní důkazy, i když to neznamená, že je lze zcela vyloučit. Protože i když se v této zemi konopí pěstuje hlavně pro textilní účely, Japonsko začalo regulovat konopí s vysokým obsahem THC až po druhé světové válce. Analýzy kanabinoidů prováděné na místních konopných odrůdách (jak doma pěstovaných, tak i divokých) za poslední 2 desetiletí potvrzují, že konopí z Hokkaida má sice nízké hodnoty THC i CBD, ale není nulové, což naznačuje, že tradiční odrůdy z Hokkaida nebyly pravděpodobně nikdy záměrně selektovány, aby se z nich stalo čistě technické konopí..

Ačkoli tento model nemá významné psychoaktivní nebo chuťové vlastnosti, je velmi zajímavý pro šlechtitele, jenž hledají vysoce stabilní a rychle dozrávající konopí do střední zeměpisné šířky (40 ° – 45 °). Navíc to vypadá, že tato tradiční odrůda konopí bude brzy zcela vymýcena, protože HIHA (Hokkaido Industrial Hemp Association) nedávno podepsala dohodu s francouzskou vládou o zavedení nových evropských odrůd konopí s velmi nízkým obsahem THC (méně než 0,2 %).

nabídka AceRegulérní5 kusů 341 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 568 
spinner

Popis

Hokkaido Japan Hemp

Genetika: Hokkaido P2 (50% sativa / 50% indika)

Doba kvetení: 42 až 56 dní

Kdy sklízet venku: na přelomu srpna/září

Obsah THC: 0.6 až 1 %

Obsah CBD: 0 až 0.6 %

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi