Levná semínka marihuany - Holy Punch

Holy Punch

Holy Punch je indica-dominantní odrůda konopí od světoznámé SeedBanky Green House Seeds, která vznikla křížením oblíbené genetiky The Church, která se proslavila parádním výnosem a sladkou chutí a velmi speciální odrůdou Grape, která má skvělou kořeněnou chuť a velmi speciální terpenový profil.

Je to středně vysoká rostlina s dlouhými větvemi, která bude v době květu potřebovat trochu podepřít, aby udržela své těžké palice. Je výborná pro SCROG i LST.

Holy Punch produkuje parádně tvrdé palice, které svou velikostí připomínají golfové míčky a jsou zcela pokryté silnou vrstvou pryskyřice.

Má komplexní, převážně ovocnou chuť s lehce kořeněnými poznámkami, která se trochu podobá Haze.

Holy Punch obsahuje až 20% THC a navozuje silný dlouhotrvající efekt, který se výborně hodí do společnosti. Z medicínského hlediska najde využití zejména při léčbě bolestí všeho druhu.

Tato skvělá semínka konopí kvetou 8 až 9 týdnů a můžete je pěstovat venku i uvnitř. Dají se sklízet již po 8 týdnech, ale pokud jim dáte ještě týden k dobru, budou mít jejich palice plnější chuť a zvýší se i produkce pryskyřice.

Pokud je budete pěstovat v interiéru, dokáží vám v ideálních podmínkách vyprodukovat až 700 gramů velmi silného a lahodného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

Venku budou připravena ke sklizni přibližně v polovině října a dokáží vyprodukovat až 1000 gramů na jednu rostlinu. Také mají vysokou odolnost vůči plísním i škůdcům.

Představení SeedBanky Greenhouse Seeds

nabídka Green HouseFeminizované10 kusů 1999 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované5 kusů 1049 
spinner
nabídka Green HouseFeminizované3 kusy 699 
spinner

Popis

Genetika: The Church x Grape

Green House konopná semínka

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

Léčivé konopí