Semena parádního konopí - Honduras x Panama

Honduras x Panama

Honduras x Panama je nová středoamerická konopná odrůda, která vznikla křížením oblíbené honduraské sativy (purpurový, vysoce výnosný kolumbijský fenotyp) a Panamské bohyně (Panama Goddess Elite), což je špičková odrůda marihuany, jež umožnila pěstitelům z Ace Seeds vytvořit ty nejlepší panamské hybridy posledních let.

Tato konopná holka má typickou strukturu vánočního smrku, produkuje excelentní výnosy, a roste velice energicky. Přestože jde o dlouho kvetoucí sativu, kterým se nejlépe daří v exteriéru, Honduras x Panama se skvěle pěstuje i v interiéru, protože není přiliž roztahovačná. Tato její vlastnost se vám bude jistě velmi hodit pokud nevlastníte kvalitní skleník, protože vám venku dozraje až začátkem listopadu. Je to prostě svěží, divoká a zářivá genetika z Hondurasu.

Milovníci středoamerických sativ „ze staré školy“ se budou po požití tohoto excelentního konopí cítit jako šťastné děti v cukrárně. Honduras x Panama má totiž parádní psychedelický efekt, a navíc má sladce citrónovou příchuť s příměsí kadidla, vanilky a motorové nafty. Je to prostě pravá středoamerická sativa té nejvyšší kvality.

Honduras x Panama kvete rovnoměrným tempem a vytváří přímo obří palice. Pokud použijete silné umělé světlo, konstantní teplotu a správné množství živin, bude výnos tohoto hybridu takřka úžasný. Pokud před koncem kvetení navíc vystavíte rostlinu trochu chladnějším teplotám, získají její květiny krásné tmavě fialové zabarvení typické pro Hondurasy a kolumbijské sativy z Highlandu, přičemž některé fenotypy mohou získat červeno-růžové pestíky jako kolumbijské odrůdy „Punto Rojo“.

nabídka AceFeminizované1 ks 312 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 860 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1299 
spinner
nabídka AceRegulérní5 kusů 738 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 1299 
spinner

Popis

Honduras x Panama

Genetika: Honduras X Panama Goddess elite  (100% sativa)

Doba kvetení: 84 až 91 dní

Kdy sklízet venku: v první polovině listopadu

Obsah THC: 14 až 18 %

Obsah CBD: 0 %

Příchuť: květinová, s příchutí nafty, kadidla a citronu, sladká, vanilková, dřevitá

Efekt: kreativní, energický, euforický, psychedelický, silný

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

,

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi