Levná semena konopí čisté sativy Honduras

Honduras

Honduras je nová odrůda čisté landrace sativy ze střední Ameriky od skvělé SeedBanky Ace Seeds.

Struktura Hondurasu, doba květu, rozložení palic i celkový vzhled připomínají staré a dlouho kvetoucí a extrémně výnosné old-schoolové odrůdy konopí.

Honduras příjemné květinové aroma s vůní citrónu, vonného dřeva a exotického koření.

Jeho středně silný efekt navozuje velmi pozitivní a zlepšující náladu a velmi energizující účinek, který se výborně hodí pro poslech hudby, outdoorové aktivity nebo socializaci.

Dokáže zahnat migrény a apatii, ale nedoporučuje se pro jedince, kteří trpí úzkostmi, nespavostí či srdečními potížemi.

Honduras má také vynikající odolnost proti škůdcům i plísním a velmi se doporučuje pro pěstění systémem SCROG díky svému vynikajícímu výnosu z bočních větví.

Genetické analýzy provedené v laboratořích Phylos ukazují, že má jedinečný a vzácný genotyp se středně vysokou genetickou variabilitou.

Celkově je to velmi zajímavá sativa s extrémně vysokým výnosem a příjemným a vysoce energizujícím účinkem.

Semínka konopí odrůdy Honduras kvetou 13 až 14 týdnů, a proto se v našem podnebí dají efektivně pěstovat pouze v interiéru.

nabídka AceRegulérní5 kusů 669  468 
spinner
nabídka AceRegulérní10 kusů 1079  755 
spinner

Popis

Genetika: 2. generace čisté landrace sativy z Hondurasu

THC: 8 – 13 %
CBD: 0.05 %
CBG: 0.05 – 0.3 %

Terpénový profil: komplexní a bohatý. Obsahuje hlavně následující monoterpeny: vysoké množství alfa pinenu a terpinolenu, následované menším množstvím beta myrcenu, beta pinenu a trans ocimenu a malé množství limonenu a linaloolu. Sesquiterpenes: vysoké množství beta-caryophyllene (¾), následuje menší obsah alfa-humelenu a malé množství trans nerolidolu a guaiolu.

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí