Nejlepší semínka konopí na světě - HulkBerry
nejlepsi-seminka-konopi-na-svete-hulkberry-7nejlepsi-seminka-konopi-na-svete-hulkberry-6nejlepsi-seminka-konopi-na-svete-hulkberry-5nejlepsi-seminka-konopi-na-svete-hulkberry-4nejlepsi-seminka-konopi-na-svete-hulkberry-3nejlepsi-seminka-konopi-na-svete-hulkberry-2

HulkBerry

Odrůda konopí HulkBerry má tak velkou sílu, že byla pojmenována podle známého super-hrdiny Incredible Hulka. Je to jedna z nejsilnějších feminizovaných odrůd na světě.

Tato sativa a dominantní rostlina obsahuje až neuvěřitelných 28% THC a vznikla ve Skalistých horách Colorada zkřížením legendárního OG Kushe s lahodnou odrůdou Strawberry Diesel.

Jeho obří super-síla navíc není jediná vlastnost, která vás na HulkBerry dokáže překvapit. Má také výborné aroma, které vás ohromí svou ovocnou vůní a lahodnou, sladce-kyselou chutí.

HulkBerry je prostě fenomenální. Po několika hitech se změní na monstrum se sílou startující rakety. Ve chvíli, kdy již očekáváte, že se začnete vracet zpátky na pevnou zem, se nastartují rakety druhého stupně a započne finální etapa vaší cesty do nekonečného vesmíru.

Dokonce i veteráni s vysokou tolerancí na THC si budou moci plně užít tuto šťastnou výpravu.

Semínka konopné odrůdy HulkBerry kvetou 9 – 10 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru, kde mohou vyprodukovat 400 – 450 gramů super-silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

nabídka Royal QueenFeminizované3 kusy 818 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované5 kusů 1222 
spinner
nabídka Royal QueenFeminizované10 kusů 2199 
spinner