Industrial Plant

Industrial Plant od Dinafemu byl vyvinut za účelem vytvoření dokonalé konopné odrůdy pro pěstování v interiéru. Společnost Dinafem ve svém úsilí uspěla, a je hrdá na to, že do své sbírky přidala tento extrémně výnosný model.

Tato brutální konopná kytka dokáže v interiéru vyprodukovat až 625 gramů na metr čtvereční a pokud si ji zasadíte venku, vyroste vám do výšky až 2,5 metru a již začátkem října vám vyprodukuje až 1300 gramů kvalitní marihuany na jednu rostlinu. 

Industrial Plant je skvěle vyvážený konopný hybrid, který je poměrně nenáročný na údržbu a snadno se pěstuje. Má dlouhé tmavě zelené listy a krásně husté palice, které vypadají, jako by byly ponořené do lázně ze sladké pryskyřice. Nebeský ráj na pohled 🙂

Kouření tohoto skvělého konopíčka je pak doslova absolutní pohodička. Obsahuje sice „jen 14 % THC“, ale vyvolává silný buzz s příjemně uvolňujícím efektem. Bohatá, autentická a odvážná škála chutí i vůní pak ještě zlepšuje celkový požitek z kouření a posouvá úroveň Industrial Plantu na zcela nový level. Mezi smyslnými příchutěmi tohoto modelu rozpoznáte tóny skunku, citrusů a exotického koření.

Je to dokonalá rostlina marihuany, se kterou si odpočinete po dlouhém dni, a pocítíte stav vyvážené blaženosti.

nabídka DinafemFeminizované3 kusy 833 
nabídka DinafemFeminizované5 kusů 1359 
nabídka DinafemFeminizované10 kusů 2639 

Popis

Industrial Plant

Genetika: Afghani X Thai (50% indika / 50% sativa)

Doba kvetení: 45 až 50 dní

Kdy sklízet venku: začátek října

Výnos (v interiéru): až 625 gramů na metr čtvereční

Venkovní výnos: až 1300 gramů na jednu rostlinu

Venkovní výška: až 2,5 m

Obsah THC: 14 %

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Pěstování

,

Výška

Nároky

Doba květu

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí