Ektrémní semínka konopí Jack F1

Jack F1

Jack F1 je nádherná sativa a dominantní konopná rostlina od Seedbanky Spliff Seeds, která produkuje palice s opravdu masívním množstvím pryskyřice a extrémně vysokou úrovní THC.

Má také výborné skořicové aroma a lahodnou, příjemně nasládlou kořeněnou chuť.

Jack F1 navozuje opravdu silný dlouhotrvající efekt s příjemným cerebrálním účinkem. Také má výborný léčebný potenciál. Nejčastěji se používá k léčbě adhd, úzkosti, artritidy, křečí, depresí, zánětů, nespavosti, ztráty chuti k jídlu, migrén, pms/pmdd a svalových, kloubních nebo neuropatických bolestí.

Vzhledem k delší době kvetení se tato semínka konopí mohou pěstovat pouze v interiéru. Nejlépe se jim daří v půdě nebo kokosu a potřebují poměrně hodně prostoru, jelikož dorůstají do výšky 150 až 180 cm. Kvetou přibližně 9 týdnů a dokáží vyprodukovat 450 až 550 gramů extrémně silného konopí na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru.

 

Genetika: Skunk #1 x NL x Mexican Haze

nabídka Spliff SeedsFeminizované3 kusy 479 
nabídka Spliff SeedsFeminizované5 kusů 729 
nabídka Spliff SeedsRegulérní5 kusů 385 

Popis

Spliff Seeds semena konopí

Spliff seeds je banka, která vyrábí speciálně vyšlechtěná semena pro použití v growroomech (pěstování uvnitř). Vybírají ty nejlepší mateční rostliny, které potom generují semínka konopí.

Každá várka je pečlivě zkontrolována, aby se zachovaly klíčové vlastnosti, jako je úspěšnost klíčení a zdraví všech rostlin této seedbanky.

 

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

,

Genetika

Doba květu

Pěstování

,

Nároky

Výška

Výnos

THC

CBD