kvalitní marihuana Jamaican Blueberry BX

Jamaican Blueberry BX

Tato regulérní (nefeminizovaná) konopná semínka jsou kvalitní, sativa dominantní odrůdou „ze staré školy“, vyvinuté z velmi zvláštního elitního klonu Jamajcanu a Blueberry, vybraného pěstitelem Marley z Cannabiscafe fóra.

Jamaican Blueberry BX je rychle kvetoucí, sativa dominantní konopná odrůda, ideální pro pěstování outdoor nebo ve skleníku. V době květu vám tato rostlina předvede krásné barvy, které se pohybují od načervenalé až do modra a jsou skutečnou pastvou pro oči. Palice jsou na konci doby květu zcela pokryté trichomy a uvolňují velmi intenzivní citrónovou vůni.

Pokud ji zasadíte přímo do země, ukáže vám svůj plný potenciál sativ. Poroste rychle do štíhlého tvaru s robustními postranními větvemi, které bez problému ponesou váhu svých palic.

Pokud ji budete pěstovat indoor, bude půda nejlepším médiem pro tuto rostlinu, jelikož její Jamajské geny nejsou vhodné pro hydroponické systémy.

Jamajská Blueberryintenzivní citrusovou chuť, typickou pro některé tropické sativy. Pokud máte rádi sativy „ze staré školy“, určitě vyzkoušejte i tuto výtečnou odrůdu!
Konopí navozuje kreativní a stimulující efekt, ideální pro kouření během dne. Pro vysoký obsah THC a povznášející efekt, který vyvolává, je ideální pro socializaci a jistě si s ním užijete spoustu zábavy.

nabídka Philosopher5 kusůRegulérní 875 
spinner
nabídka Philosopher10 kusůRegulérní 1455 
spinner

Popis

https://youtu.be/7qtWWa61i5g

Semena marihuany od banky Philospher

Seed banka

Balení semen

,

Typ semínek

CBD

Doba květu

Genetika

Výnos

Pěstování

,

Nároky

THC

Výška

Akce RQS konopi