Skvělá semínka konopí z Karibiku Jamaican Pearl feminized

Jamaican Pearl fem

Jamaican Pearl je sativa-dominantní odrůda konopí od senzační SeedBanky Sensi Seeds.

Je to velmi spolehlivá rostlina, která, jak už její název napovídá, obsahuje karibskou genetiku. Tento 85% sativa hybrid se vyznačuje vynikající odolností a vysokou produktivitou.

Jamaican Pearl produkuje dlouhé a robustní větve, které jsou pokryté velmi aromatickými palicemi s vysokým obsahem pryskyřice.

Má skvělou a sladce ovocnou chuť se zemitými poznámkami.

Také se může pochlubit vysokým obsahem THC a navozuje silný a dlouhotrvající efekt s příjemně povznášejícím a energizujícím účinkem, který umožňuje svým uživatelům zůstat klidnými a zároveň zažívat euforické a motivující pocity.

Je to ideální model pro každodenní užití. Můžete s ním provádět každodenní činnosti a je skvělý i pro večerní relaxaci s dobrým jídlem a hudbou.

Tato výborná semínka konopí odrůdy Jamaican Pearl kvetou 9 – 11 týdnů, a proto se v našem klimatu dají efektivně pěstovat pouze v interiéru.

Pokud však vlastníte kvalitní skleník, můžete je úspěšně pěstovat i venku a těšit se z jejich přímo obřího venkovního výnosu (patří mezi nejvýnosnější odrůdy z katalogu Sensi Seeds). Jen si musíte ohlídat jejich výšku, aby vám do skleníku neudělaly díru, protože venku dokáží vyrůst do výšky až tří metrů!

nabídka Sensi SeedsFeminizované3 kusy 789 
spinner
nabídka Sensi SeedsFeminizované5 kusů 1299 
spinner
nabídka Sensi SeedsFeminizované10 kusů 2199 
spinner

Popis

Genetika: Marley’s Collie x Early Pearl

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi