Mega výnosná semena marihuany Juicy Lucy

Juicy Lucy

Konopná semínka Juicy Lucy patří do nové generace super výnosných samonakvétacích odrůd od SeedBanky Auto Seeds. Tato semena byla speciálně vyšlechtěna pro všechny milovníky automatů, kteří od konopí požadují nejenom brutální výnos, ale také špičkovou chuť a obří sílu.

Pěstitelé z Auto Seeds si pro tento projekt vybrali opravdu tu nejlepší genetiku. Juicy Lucy si bere svou sílu a špičkovou chuť z genů legendární odrůdy Cheese a její obří výnos si propůjčuje z genů dosavadního krále výnosných samonakvétaček: Auto Pounder.

Juicy Lucy je indica-dominantní rostlina s masivním výnosem, která se snadno pěstuje a má výborný poměr květů na list. Produkuje krásně velké a husté palice, které mají při kouření příjemně sladkou chuť, která je zušlechtěna originálním sýrovým podtónem. Lahodné příchutě Auto Pounderu a skunkovité genetiky Cheese se v tomto modelu spojí a vytvoří opravdu nezapomenutelně chutný kouř.

Juicy Lucy však není jen chutná. Díky vysokému obsahu THC je i velice silná a má též vysoký léčivý potenciál. Její silný efekt s příjemně relaxačním účinkem vás báječně uvolní a často i nadlouho přilepí na váš oblíbený gauč či křeslo. Je také obzvláště dobrá při léčbě nevolností, stresu a chronických bolestí.

Je to prostě parádní kombinace maximálního výnosu a šťavnaté chuti, která překvapí i zkušené znalce.

 

nabídka Auto seedsSamokvetoucí3 kusy 826 
nabídka Auto seedsSamokvetoucí5 kusů 1099 

Popis

Genetika: Classic Cheese x Auto Pounder

Doba květu: 70 až 80 dní od vyklíčení semen

Výnos: 500 až 600 gramů na jeden metr čtvereční

Obsah THC: 20 %

Obsah CBD: méně než 1 %

 

Auto seeds je seedbanka, která se specializije na samonakvetaci semena marihuany. Ve svém inventáři mají velmi zajimavé odrůdy konopí. Na českém trhnu nejsou zatím moc etablovaní, nicméně ohlasy a zkušenosti pěstitelů jsou velmi pozitivní. Zkuste Auto seeds konopné semena a možná budete překvapeni.

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí