Parádní semena marihuany za skvělou cenu Kali China

Kali China

Kali China je indica-dominantní odrůda konopí od Seedbanky Ace Seeds, která byla vyvíjena po dlouhou dobu (F5 hybrid).

Je to kompaktní a rychle kvetoucí rostlina, která se vyznačuje jedinečnou vůní a rafinovaným sativa efektem.

Má velmi nevšední a komplexní aroma, ve kterém můžete ucítit sladkou smetanu, kadidlo, hash, mango, grilované maso a orientální koření.

Kali China obsahuje až 22 % THC a navozuje silný a dlouhotrvající efekt s psychedelickým a energizujícím sativa účinkem.

Genetické analýzy provedené v laboratořích Phylos ukazují, že Kali China má jedinečný genotyp s mírnou genetickou variabilitou.

Semínka konopí odrůdy Kali China můžete snadno pěstovat venku i uvnitř, mají vysokou odolnost proti škůdcům i plísním a kvetou 7 až 9 týdnů.

Pokud je vysadíte přímo na vaší zahrádce, budou připravena ke sklizni koncem září až začátkem října a ať už si je zasadíte venku či uvnitř, vyprodukují vám velmi dobré výnosy.

nabídka AceFeminizované1 ks 312 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 830 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 1349 
spinner

Popis

Genetika: (Kali Mist x China Yunnan) x China Yunnan

THC: 14 – 22 %
CBD: 0.2 %
CBG: 0.3 %

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí