kannabia-white-domina-auto-growmart

Kannabia White Domina

White Domina je třpytivý diamant z našlapané kolekce seedbanky kannabia. Je to vylepšený druh s vlastnostmi indiky z níž pochází.

Tuto rostlinu Španělé získali šlechtěním Black Dominy s Black Dominou, což zní divně, ale považujme to za zázrak přírody. Tato genetika byla od generace ke generaci postupně šlechtěna a vylepšována. Rostlina je téměř 100%. Indika a vitalita této rostliny je patrná již od malých výhonků. Velké masivní palice s dalšími větvemi z nichž dosáhnete patřičně velkého množství sušiny a materiálu tvrdého jako kámen. Při pěstování outdoor většinou rostlina nepřesahuje výšku 2 metry. V  indoor pěstírnách se zhruba dorůstá rostlina výšky mezi 35 – 40 cm. a při optimálních podmínkách je cyklus květenství  50 – 55 dní. Venku jsou dozrálé palice už kolem poloviny září takže je určitě na co se těšit.

Její produkce pryskyřice je ohromující a míra THC, kterou získá díky pravidelné péči Vás mile překvapí. Vůně této odrůdy připomíná lesní osvěžovač vzduchu míchaný s kyselým ovocem.

Semenínka White Domina nabízíme pouze ve feminizované verzi.

Genotyp: Black Domina

semínka kannabia

nabídka KannabiaFeminizované5 kusů 649 
spinner

Popis

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

Doba květu

Genetika

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD