Semena silné samokvetoucí marihuany Kera Amnesia Auto

Kera Amnesia Auto

Semínka samonakvétacího konopí Kera Amnesia Auto jsou mimořádně populární, o čemž svědčí i fakt, že získala první místo v prestižní konopné soutěži Highlife Cup 2015.

Kera Amnesia Auto je velice silná rostlina, která obsahuje až 19 % THC a jejíž mimořádně silný kouř má příjemně sladkou bylinnou chuť s pižmovým podtextem. Je výsledkem několikaletého křížení a zlepšování původní odrůdy Amnezia, jež pravděpodobně patří mezi nejslavnější konopné odrůdy z rodiny Haze. Amnesia za své jméno vděčí skutečnosti, že díky své obří síle dokáže v některých případech způsobit i krátkodobou ztrátu paměti.

Kera Amnesia Auto se hodí pro pěstění venku i uvnitř, je poměrně odolná a snadno se pěstuje. Proto se také hodí i pro začínající pěstitele.

Připravte se na opravdu silný zážitek! Kera Amnesia Auto opravdu není pro slabé srdce, protože její účinky jsou přímo extrémní. Vyvolává takřka šílený trans s psychedelickým účinkem, díky kterému se budete chovat jako vyměněný. Tento efekt se navíc projeví takřka ihned po prvním potáhnutí!

Co se léčebných účinků týče, Kera Amnesia Auto se nejčastěji používá k úlevě od silných bolestí a potlačení stresu.

nabídka KeraSamokvetoucí1 kus 173 
nabídka KeraSamokvetoucí3 kusy 459 
nabídka KeraSamokvetoucí5 kusů 639 
nabídka KeraSamokvetoucí10 kusů 1149 

Popis

Genetika: Amnesia x Ruderalis

Doba květu: 10 až 12 týdnů od vyklíčení semen

Obsah THC: 19 %

Unikátní vlastnosti:

  • Pižmová chuť a vůně
  • Extrémně silný efekt s možností ztráty paměti

 

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Ocenění