Semínka velice silného konopí Kera Burmese Kush

Kera Burmese Kush

Kera Burmese Kush vznikla kombinací špičkových genetik Trainwreck a White Widow, díky čemuž má až neuvěřitelně silný efekt, který vás nečekaně zasáhne jako rozjetý vlak, který jste neviděli přijíždět.

Je to z je 90 % sativa a 10 % indica, která produkuje dobré výnosy. Je také velice účinná při potlačování intenzivních bolestí, a proto je značně populární i mezi uživateli lékařského konopí.

Semena konopí Kera Burmese Kush můžete sice pěstovat venku i uvnitř, ale venku získáte vyšší výnos. Není to sice nejjednodušší rostlina na pěstování, ale rozhodně ani nejtěžší. Kvete asi 9 týdnů a při pěstování venku bude připravena ke sklizni během října. Její výnos je pak přímo úměrný její velikosti.

Kera Burmese Kush má chuť jako pepř a když ji ochutnáte, ihned pocítíte, že její efekt bude stát za to. Rychle hoří a při kouření produkuje velice hustý a těžký kouř, který vás pravděpodobně rozkašle. I když je tato rostlina sativa-dominantní, její efekt má obvykle uklidňující účinek jako indica a je mimořádně silný. Příjemně vás uklidní, uvolní a inspiruje.

nabídka KeraFeminizované1 kus 161 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 418 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 629 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 1099 

Popis

Genetika: Trainwreck x White Widow

Doba květu: 9 týdnů

Obsah THC: 20 %

Unikátní vlastnosti:

  • Neuvěřitelně silný efekt
  • Velice hustý a těžký kouř

 

 

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí