Sativa dominantní semena marihuany Kera California Nugget

Kera California Nugget

Kera California Nugget je velice oblíbené konopí mezi kuřáky i pěstiteli a to zejména díky tomu, že vás dokáže dostat do neuvěřitelně dobré nálady.

Tato rostlina je ze 65 % sativa a 35 % indika. Je to směska legendární White Widow a výjimečného Sour Dieselu. Sour Diesel je zodpovědný za vůni benzínu a díky Bílé vdově se Kera California Nugget snadno pěstuje a produkuje zaručený skvělý výnos.

Kera California Nugget kvete přibližně 8 týdnů a lze ji pěstovat venku i uvnitř. Její palice budou vypadat, jako by byly pokryté sněhem, díky třpytivé a krásné pryskyřici. Aby se  však dosáhlo těch nejlepších výsledků při pěstění venku, potřebuje teplejší klima. Venku bude připravena ke sklizni v průběhu října.

Tato konopná lady má zajímavou benzínovou a chemickou vůni, obsahuje až 19 % THC a vyvolává velmi překvapivý a jedinečný efekt, který opravdu nezískáte od žádné jiné konopné rostliny. Její účinky jsou patrné takřka okamžitě po prvním potáhnutí a jsou opravdu velice příjemné. Celé vaše tělo bude líné a příjemně uvolněné, avšak vaše mysl bude veselá, energická a kreativní.

nabídka KeraFeminizované1 kus 140  98 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 369  258 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 569  398 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 999  699 

Popis

Genetika: Sour Diesel x White Widow

Doba květu: 8 až 9 týdnů

Obsah THC:  až 19 %

Unikátní vlastnosti:

  • Vůně připomínající benzín
  • Pozoruhodný efekt, který vás dostane do neuvěřitelně dobré nálady

 

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí