Semena konopí s ovocnou chutí Kera Cherry Grapefruit

Kera Cherry Grapefruit

Kera Cherry Grapefruit je nové konopí od SeedBanky Kera Seeds, které je jako stvořené pro gurmány, jenž milují modely se silně ovocnou chutí.

Tato výborná rostlina je ze 40 % sativa a 60 % indica. Vznikla smíšením legendární konopné odrůdy White Widow s výjimečným Chemdawgem, OG Kushem a Sour Dieselem. Není tedy divu, že je velice populární v Kanadě i Spojených státech a pravděpodobně nebude trvat dlouho, než dobije celý svět.

Díky vlivu Bílé vdovy se Kera Cherry Grapefruit snadno pěstuje a dává vysoký výnos. Během období kvetení mohou některé rostliny získat fialové, červené a modré zabarvení, zejména pokud se rostlina pěstuje venku v chladnějším podnebí.

Jak už tu bylo řečeno, Kera Cherry Grapefruit má přímo extrémně ovocnou chuť, která vznikla kombinací příchutí OG Kushe, Chemdawgu a Sour Dieselu. Má však i velice příjemnou vůni a při kouření díky vysokému obsahu THC (až 20 %) vyvolává velice silný efekt s cerebrálním účinkem, který nádherně uvolní celé vaše tělo a zlepší vám náladu.

Z lékařského hlediska je Kera Cherry Grapefruit velice účinným uvolňovačem svalů a výborným lékem proti bolesti.

nabídka KeraFeminizované1 kus 139  97 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 369  258 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 569  398 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 999  699 

Popis

Genetika: Chemdawg x Sour Diesel x OG Kush x White Widow

Doba květu: 9 týdnů

Obsah THC: 20 %

Unikátní vlastnosti:

  • Extrémně ovocná chuť
  • Velice příjemný efekt

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí