Nejlepší semena konopí pro nezkušené pěstitele Kera Crazy Bud Auto

Kera Crazy Bud Auto

Samonakvétací odrůda konopí Kera Crazy Bud Auto se proslavila velice jednoduchým pěstěním a silným, skvěle uvolňujícím efektem. Tuto konopnou lady můžete pěstovat opravdu kdekoliv a nemusíte ji věnovat takřka žádnou pozornost. Je to ideální konopí pro začínající pěstitele nebo pro ty, co nemají dostatek času.

Kera Crazy Bud Auto je nejjednodušší samonakvétací konopná rostlina, jakou můžete na trhu najít. Nejen, že je připravená ke sklizni již po 9 týdnech od vyklíčení semen, ale nemusíte se o ni ani příliš starat. Je to spolehlivá a odolná rostlina, které nedělají starosti nízké teploty, nemoci či plísně. Na této rostlině prostě není co pokazit!

Je to nízká, asi 60 cm vysoká rostlina, která vám díky poměrně velkým palicím dodá slušný výnos. Během svého růstu uvolňuje příjemně svěží vůni a kouř z jejich vysušených palic je příjemně sladký a velice chutný. Kera Crazy Bud Auto vyvolává silný a velmi příjemný efekt s uvolňujícím účinkem a z lékařského hlediska se nejčastěji používá k zahnání stresu a tišení bolesti.

nabídka KeraSamokvetoucí1 kus 139  97 
nabídka KeraSamokvetoucí3 kusy 369  258 
nabídka KeraSamokvetoucí5 kusů 529  370 
nabídka KeraSamokvetoucí10 kusů 959  671 

Popis

Genetika: Indica x Ruderalis

Doba květu: 9 týdnů od vyklíčení semen

Obsah THC: 15 %

Unikátní vlastnosti:

  • Pěstuje se až neuvěřitelně snadno
  • Skvěle uvolňující efekt a sladká chuť
  • Ideální pro začínající pěstitele

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí