Levné konopné osivo Kera Critical

Kera Critical

Critical je velice známá konopná rostlina, která se stala nejrozšířenější a nejoblíbenější odrůdou ve Španělsku za poměrně krátkou dobu. To však není vůbec překvapivé, protože Critical je špičkové konopí, které má všechno, co by mělo mít: vysoký výnos, snadné pěstění, krátkou dobu kvetení, skvělou chuť a silný účinek.

Kera Critical od SeedBanky Kera Seeds byl vytvořen křížením kvalitního klonu Afghani se Skunkem a je to z 60 % indika a ze 40 % sativa. Velmi snadno se pěstuje a může být vysazena jak venku, tak i v interiéru, protože není citlivá na vlhkost ani plísně. Je to rychlá rostlina s krátkým obdobím růstu i květu, která dorůstá výšky 110 až 180 cm. Produkuje vysoké výnosy a pyšní se krásnými palicemi, pokrytými velkými krystaly.

Silná vůně odrůdy Kera Critical je příjemně ovocná a při jejím kouření pocítíte lahodnou příchuť s náznaky pižma, dřeva a citronu. Navozuje silný efekt s dobře vyváženým účinkem, díky kterému se budete cítit, jako by vám patřil celý svět. Z léčivého hlediska se nejčastěji používá k úlevě od bolesti a zapuzení stresu.

A i kdyby jste neměli žádné zkušenosti s pěstováním konopí, nemusíte se ničeho bát, protože kvalita odrůdy Kera Critical je vždy skvělá.

nabídka KeraFeminizované1 kus 175 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 459 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 639 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 1159 
nabídka KeraSamokvetoucí1 kus 129 
nabídka KeraSamokvetoucí3 kusy 349 
nabídka KeraSamokvetoucí5 kusů 525 
nabídka KeraSamokvetoucí10 kusů 939 

Popis

Kera Critical: 

Genetika: Afghani x Skunk

Doba květu: uvnitř cca 70 dní, venku konec září

Obsah THC: 16 %

Unikátní vlastnosti:

  • Malá rostlina s vysokým výnosem
  • Silný efekt

 

Kera Critical Auto:

Genetika: Kera Critical x Ruderalis

Doba květu: 70 dní od vyklíčení semen

Obsah THC: 15 %

Unikátní vlastnosti:

  • Snadno se pěstuje
  • Dobrá kvalita
  • Silný efekt

 

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

,

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí