Dostupná semena konopí Kera Dutch Power

Kera Dutch Power

Charakteristickou vlastností konopné odrůdy Kera Dutch Power je její schopnost velmi dobře růst jak v interiéru, tak i venku, a přestože nedorůstá obřích rozměrů jako většina sativ, dokáže vyprodukovat přímo fantastické výnosy.

Kera Dutch Power (holandská elektrárna) je velice populární a silná rostlina, která pochází z Nizozemí, kde byla stvořena křížením kvalitních afrických sativ. Je to tedy sativa-dominantní genetika, která za své jméno vděčí svému mocnému a intenzivnímu efektu.

hořko-sladkou chuť, jež vznikla smíšením jemně nasládlého citronu s nahořklými bylinnými příchutěmi. Pokud ji budete chtít kouřit, připravte se na parádně energizující efekt s intenzivně povznášejícím účinkem, díky kterému se budete cítit plní energie a zároveň šťastní. Z lékařského hlediska se používá k úlevě od bolesti, zahnání stresu a potlačení strachu.

Kera Dutch Power je rychle rostoucí a spolehlivá rostlina, kterou můžete snadno pěstovat venku i uvnitř, a která vám poskytne velmi vysoký výnos. Je tedy vhodná i pro začínající pěstitele.

nabídka KeraFeminizované1 kus 139 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 359 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 499 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 939 
nabídka KeraSamokvetoucí1 kus 139 
nabídka KeraSamokvetoucí3 kusy 359 
nabídka KeraSamokvetoucí5 kusů 499 
nabídka KeraSamokvetoucí10 kusů 939 

Popis

Kera Dutch Power

Genetika: African Sativas

Doba květu: 8 až 9 týdnů

Obsah THC: 16 %

Unikátní vlastnosti:

  • Jemná chuť
  • Skvěle pozvedne náladu

 

Kera Dutch Power Auto

Genetika: Kera Dutch Power x Ruderalis Mix

Doba květu: 8 až 9 týdnů od vyklíčení semen

Obsah THC: 16 %

 

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

,

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí