Nová konopná semínka Kera Dwarf Auto

Kera Dwarf Auto

Kera Dwarf Auto je malá a velice kompaktní samonakvétací rostlina, která dostala své jméno Dwarf (Trpaslík) díky tomu, že pochází z rodu skutečných trpasličích rostlin, které dorůstají průměrné výšky pouhých 50 centimetrů. Díky tomu je velmi oblíbená u pěstitelů, kteří mají pro své rostliny jen málo místa.

Kera Dwarf Auto je malá a samonakvétací rostlina, která se velmi snadno pěstuje, takže ji lze pěstovat téměř kdekoliv. I když tento trpaslík dorůstá výšky jen 50 až 90 cm, stále dokáže vyprodukovat slušný výnos. Má velice příjemně sladkou chuť, jakou byste od této takřka stoprocentní indica genetiky opravdu nečekali.

Tato konopná semínka budou připravena ke sklizni za pouhých 8 až 9 týdnů. Poskytněte jim dobré růstové podmínky a odmění vás za to chutnou, sladkou a příjemnou odměnou.

Kera Dwarf Auto obsahuje kolem 12 % THC a vyvolává velice příjemný efekt s relaxačním účinkem. Vaše tělo se po pár hitech bude cítit líné a uvolněné, ale v mysli se budete cítit zvídaví a kreativní. Kera Dwarf Auto se také často používá k boji proti nespavosti, stresu a bolesti.

nabídka KeraSamokvetoucí1 kus 129 
nabídka KeraSamokvetoucí3 kusy 349 
nabídka KeraSamokvetoucí5 kusů 519 
nabídka KeraSamokvetoucí10 kusů 939 

Popis

Genetika: Indica x Ruderalis

Doba květu: 8 až 9 týdnů od vyklíčení semen

Obsah THC: 12 %

Unikátní vlastnosti:

  • Sladká, příjemná a bohatá chuť
  • Nízká a kompaktní rostlina

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí