Semena extrémně silné marihuany Kera Greengo Bio Haze

Kera Greengo Bio Haze

Haze je velice populární druh konopí, který nesmí chybět v žádné holandské kavárně. Je to také poměrně drahé konopí, protože má poněkud nižší výnosy na jednu rostlinu, než je u sativ obvyklé. Na oplátku však získáte velmi zajímavý model, který je silnější, než jakákoliv jiná sativa.

Haze pochází z Kalifornie a má mnoho variant. Silver Haze, Dutch Haze, Master Haze, Mexican Haze, Purple Haze a Haze Automatic. Podle těchto jmen se dá často odhadnout jejich původ, vůně nebo zabarvení.

Semena konopí Kera Greengo Bio Haze doporučujeme v našem klimatu pěstovat pouze v interiéru, protože jako většina Haze odrůd kvetou poměrně dlouho (9 až 10 týdnů). Avšak nezoufejte, pokud nemáte pěstební místnost či stan, můžete si tato semínka zakoupit v samonakvétací verzi a ta vám za 10 až 12 týdnů od vyklíčení semen vyrostou i venku.

Kera Greengo Bio Haze má výrazně sladkou chuť i vůni. Obsahuje až 19 % THC a vyvolává velice silný efekt, který vás tak silně zhulí, že si na to možná ani nebudete pamatovat (může dojít k dočasné ztrátě paměti). Jinak vyvolává velice blažený a energický pocit.

Pokud vás konopná semínka odrůdy Kera Greengo Bio Haze zaujala, neváhejte a nakupujte…

nabídka KeraFeminizované1 kus 184 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 499 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 729 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 1299 
nabídka KeraSamokvetoucí1 kus 172 
nabídka KeraSamokvetoucí3 kusy 459 
nabídka KeraSamokvetoucí5 kusů 639 
nabídka KeraSamokvetoucí10 kusů 1149 

Popis

Kera Greengo Bio Haze

Genetika: Mexican Haze x Jack Herer

Doba květu: 9 až 10 týdnů

Obsah THC: 19 %

 

Kera Greengo Bio Haze Auto

Genetika: Mexican Haze x Ruderalis Mix

Doba květu: 10 až 12 týdnů od vyklíčení semen

Obsah THC: 18 %

 

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

,

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

,

THC

CBD

Léčivé konopí