Levná semena nejlepšího konopí Kera Jack Herer

Kera Jack Herer

Semena konopí odrůdy Jack Herer vznikla křížením vybraného klonu Haze a Red Skunku. Jejich název pochází od autora knihy „Císař bez oblečení“. V této knize píše její autor Jack Herer o důležitosti konopí v našem světě. Jack Herer nebyl jen konopný aktivista, ale také úspěšný politik. V letech 1988 a 1992 se zúčastnil voleb v Americe a obhajoval legalizaci konopí.

Kera Jack Herer je z 50 % indica a 50 % sativa. Kvete 50 až 70 dnů, dorůstá výšky kolem jednoho metru a produkuje velice solidní výnosy. Má příjemnou chuť, která může být nejlépe popsána jako kořenitá s citronovým základem.

Kera Jack Herer obsahuje přibližně 16 % THC a vyvolává velice intenzivní efekt s výborně vyrovnaným účinkem, který vám dodá kotel energie, ale nejen to… Krátce po prvním hitu pocítíte, jako by se vám země otřásla pod nohama. Je to velmi příjemný efekt, se kterým budete mít pocit, že se vám hlava vznáší vysoko v oblacích.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou šanci a vyzkoušejte si parádní účinky této úžasné rostliny sami na sobě.

nabídka KeraFeminizované1 kus 140  98 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 369  258 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 529  370 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 959  671 

Popis

Genetika: Haze x Northern Light x Skunk

Doba květu: 7 až 8 týdnů

Obsah THC: 16 %

Unikátní vlastnosti:

  • Jedna z nejslavnějších a nejoblíbenějších odrůd konopí na světě
  • Vyvolává silné a dlouhodobé účinky

 

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí