Semínka velice lahodné marihuany Kera LA Widow

Kera LA Widow

Pokud máte rádi lahodné konopí, neměli byste přehlédnout semínka nové odrůdy Kera LA Widow od SeedBanky Kera Seeds. Tato indica-dominantní rostlina se snadno pěstuje a má lahodně sladkou chuť, kterou si velice rychle zamilujete.

Kera LA Widow vznikala křížením Bubba Kushe s White Widow a je z 25 % sativa a 75 % indica. Obsahuje až 20 % THC a díky odrůdě Bubba Kush způsobuje relaxační, přímo až narkotický efekt, který má velmi dlouhotrvající účinek. Take je velmi oblíbená u uživatelů léčivé marihuany, protože po ní budete spinkat jako dudek a výborně zahání stres.

Díky genetice, poděděné ze strany White Widow, se Kera LA Widow snadno pěstuje a dosahuje střední výšky. Má keřovitou strukturu se širokými listy, které se vzájemně překrývají. Je to odolná rostlina, o kterou se nemusíte příliš starat, což je dobře, protože pokud ji budete během jejího pěstování také kouřit, ani byste toho již nebyli schopni 🙂

Kera LA Widow je mocná indica s příjemně uvolňujícím efektem. Má sladce ovocnou chuť s nádechem makadamových ořechů a másla. Pokud si chcete být jisti, že budete v noci dobře spát, zakuřte si ji těsně před spaním…

nabídka KeraFeminizované1 kus 161 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 418 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 629 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 1099 

Popis

Genetika: Bubba Kush x White Widow

Doba květu: 8 až 9 týdnů

Obsah THC: 20 %

Unikátní vlastnosti:

  • Skvěle uvolňující a omamná
  • Lahodná chuť

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí