Semínka velice lahodné marihuany Kera LA Widow

Kera LA Widow

Pokud máte rádi lahodné konopí, neměli byste přehlédnout semínka nové odrůdy Kera LA Widow od SeedBanky Kera Seeds. Tato indica-dominantní rostlina se snadno pěstuje a má lahodně sladkou chuť, kterou si velice rychle zamilujete.

Kera LA Widow vznikala křížením Bubba Kushe s White Widow a je z 25 % sativa a 75 % indica. Obsahuje až 20 % THC a díky odrůdě Bubba Kush způsobuje relaxační, přímo až narkotický efekt, který má velmi dlouhotrvající účinek. Take je velmi oblíbená u uživatelů léčivé marihuany, protože po ní budete spinkat jako dudek a výborně zahání stres.

Díky genetice, poděděné ze strany White Widow, se Kera LA Widow snadno pěstuje a dosahuje střední výšky. Má keřovitou strukturu se širokými listy, které se vzájemně překrývají. Je to odolná rostlina, o kterou se nemusíte příliš starat, což je dobře, protože pokud ji budete během jejího pěstování také kouřit, ani byste toho již nebyli schopni 🙂

Kera LA Widow je mocná indica s příjemně uvolňujícím efektem. Má sladce ovocnou chuť s nádechem makadamových ořechů a másla. Pokud si chcete být jisti, že budete v noci dobře spát, zakuřte si ji těsně před spaním…

nabídka KeraFeminizované1 kus 161  113 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 418  293 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 629  440 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 1099  769 

Popis

Genetika: Bubba Kush x White Widow

Doba květu: 8 až 9 týdnů

Obsah THC: 20 %

Unikátní vlastnosti:

  • Skvěle uvolňující a omamná
  • Lahodná chuť

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí