Semena léčivé marihuany Kera Medical Crazy Mouse

Kera Medical Crazy Mouse

Kera Medical Crazy Mouse je špičkové léčivé konopí, které bylo vytvořeno pomocí selektivních šlechtitelských technik, díky kterým má vysoký obsah CBD a neobsahuje téměř žádné THC.

Tato skvělá léčivka je ze 75 % sativa a 25 % indica. Pochází z genetiky proslulé odrůdy amsterdamského Cheese, který je velmi populární zejména ve Velké Británii.

Stejně jako amsterdamský Cheese, i Kera Medical Crazy Mouse má intenzivní chuť i vůni zralého sýra, která je přímo nezapomenutelná.

Kera Medical Crazy Mouse se velice snadno pěstuje, a proto se dobře hodí pro začínající i zkušené pěstitele. Kvete pouhých 8 týdnů a produkuje solidní výnosy.

Objednejte si konopná semínka Kera Medical Crazy Mouse a vypěstujte si z nich skvěle léčivou rostlinu, která vám pomůže vyrovnat se s chronickou bolestí, stresem a nevolností.

nabídka KeraFeminizované1 kus 140  98 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 369  258 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 529  370 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 959  671 

Popis

Genetika: sativa

Doba květu: 6 až 8 týdnů

Obsah THC: nízký

Obsah CBD: vysoký

Unikátní vlastnosti:

  • Těžká a jedinečná vůně sýra
  • Minimální obsah THC a vysoký obsah CBD

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí