Semena léčivé marihuany Kera Medical Crazy Mouse
semena-lecive-marihuany-Kera-Medical-Crazy-Mouse-2seminka-konopi-s-nezapomenutelnou-chuti-Bubble-Cheese-3semena-konopi-s-chuti-syra-Kera-Craz- Mouse-3

Kera Medical Crazy Mouse

Kera Medical Crazy Mouse je špičkové léčivé konopí, které bylo vytvořeno pomocí selektivních šlechtitelských technik, díky kterým má vysoký obsah CBD a neobsahuje téměř žádné THC.

Tato skvělá léčivka je ze 75 % sativa a 25 % indica. Pochází z genetiky proslulé odrůdy amsterdamského Cheese, který je velmi populární zejména ve Velké Británii.

Stejně jako amsterdamský Cheese, i Kera Medical Crazy Mouse má intenzivní chuť i vůni zralého sýra, která je přímo nezapomenutelná.

Kera Medical Crazy Mouse se velice snadno pěstuje, a proto se dobře hodí pro začínající i zkušené pěstitele. Kvete pouhých 8 týdnů a produkuje solidní výnosy.

Objednejte si konopná semínka Kera Medical Crazy Mouse a vypěstujte si z nich skvěle léčivou rostlinu, která vám pomůže vyrovnat se s chronickou bolestí, stresem a nevolností.

nabídka KeraFeminizované1 kus 140 
spinner
nabídka KeraFeminizované3 kusy 369 
spinner
nabídka KeraFeminizované5 kusů 529 
spinner
nabídka KeraFeminizované10 kusů 959 
spinner

Popis

Genetika: sativa

Doba květu: 6 až 8 týdnů

Obsah THC: nízký

Obsah CBD: vysoký

Unikátní vlastnosti:

  • Těžká a jedinečná vůně sýra
  • Minimální obsah THC a vysoký obsah CBD

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí