Levná semena konopí Kera NLX Diamond Auto

Kera NLX Diamond Auto

Konopná semínka odrůdy Kera NLX Diamond Auto se zrodila ze směsi legendárního Northern Light a samonakvétací rostliny Ruderalis. Tím vznikl fantastický „automat“ s těmi nejlepšími vlastnostmi genetiky Northern Light.

Kera NLX Diamond Auto se snadno pěstuje a dorůstá výšky kolem 80 centimetrů. Rostlina má krásně dlouhé větve s velkými palicemi a trvá ji přibližně 8 týdnů od vyklíčení semen, než se plně rozroste a je připravena ke sklizni.

Tato konopná lady vůni i chuť klasického konopí: bylinkovou, kořeněnou a sladkou. Její účinek je silný, ale rozhodně ne příliš silný. Kera NLX Diamond Auto vyvolává pěkně vyvážený efekt, po kterém se nebudete cítit extrémně zhulení a budete moci v klidu relaxovat. Také velice dobře zahání stres.

Kera NLX Diamond Auto je jednou z nejslibnějších samokvetoucích rostlin, kterou byste určitě měli někdy zkusit!

nabídka KeraSamokvetoucí1 kus 140  98 
nabídka KeraSamokvetoucí3 kusy 369  258 
nabídka KeraSamokvetoucí5 kusů 529  370 
nabídka KeraSamokvetoucí10 kusů 959  671 

Popis

Genetika: Northern Light x Ruderalis

Doba květu: 9 týdnů od vyklíčení semen

Obsah THC: 15 %

Unikátní vlastnosti:

  • Vyvážený efekt
  • Klasická vůně a chuť

 

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí