Levná semena konopí Kera NLX Diamond Auto

Kera NLX Diamond Auto

Konopná semínka odrůdy Kera NLX Diamond Auto se zrodila ze směsi legendárního Northern Light a samonakvétací rostliny Ruderalis. Tím vznikl fantastický „automat“ s těmi nejlepšími vlastnostmi genetiky Northern Light.

Kera NLX Diamond Auto se snadno pěstuje a dorůstá výšky kolem 80 centimetrů. Rostlina má krásně dlouhé větve s velkými palicemi a trvá ji přibližně 8 týdnů od vyklíčení semen, než se plně rozroste a je připravena ke sklizni.

Tato konopná lady vůni i chuť klasického konopí: bylinkovou, kořeněnou a sladkou. Její účinek je silný, ale rozhodně ne příliš silný. Kera NLX Diamond Auto vyvolává pěkně vyvážený efekt, po kterém se nebudete cítit extrémně zhulení a budete moci v klidu relaxovat. Také velice dobře zahání stres.

Kera NLX Diamond Auto je jednou z nejslibnějších samokvetoucích rostlin, kterou byste určitě měli někdy zkusit!

nabídka KeraSamokvetoucí1 kus 140 
nabídka KeraSamokvetoucí3 kusy 369 
nabídka KeraSamokvetoucí5 kusů 529 
nabídka KeraSamokvetoucí10 kusů 959 

Popis

Genetika: Northern Light x Ruderalis

Doba květu: 9 týdnů od vyklíčení semen

Obsah THC: 15 %

Unikátní vlastnosti:

  • Vyvážený efekt
  • Klasická vůně a chuť

 

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí