Kvalitní semena konopí za super cenu Kera NLX Special

Kera NLX Special

Jíž v osmdesátých letech minulého století nastavila konopná odrůda Northern Lights nový standard, podle kterého se dodnes posuzují ostatní indiky a stále patří mezi nejdůvěryhodnější konopí.

Northern Lights také po celé roky ovládala konopné soutěže, kde vyhrávala cenu za cenou. Byla tak úspěšná, že se dokonce navrhovalo její nucené stažení ze soutěží, aby i ostatní soutěžící dostali šanci vyhrát titul.

Kera NLX Special je poměrně kompaktní rostlina, která rychle kvete a při pěstování není skoro cítit. Její opojné palice jsou krásně husté a mají medovo-pižmovou vůni smíšenou se zemitým afghánským podtónem a náznakem jalovce.

Snadno se pěstuje a je vhodná i pro začínající pěstitele.

Kera NLX Special obsahuje až 19 % THC a její efekt i chuť se velmi podobá klasickým indica odrůdám. Je velice relaxační a rychle leze do hlavy.

Díky krátkému kvetení a solidnímu výnosu vám tato vysoce kvalitní semínka konopí můžeme jen doporučit.

nabídka KeraFeminizované1 kus 162  113 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 429  300 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 589  412 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 1059  741 

Popis

Genetika: Northern Lights x White Widow

Doba květu: 7 až 8 týdnů

Obsah THC: 19 %

Unikátní vlastnosti:

  • Rychlá rostlina
  • Jen slabá vůně během pěstování

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí