Semena konopné legendy Kera Northern Light

Kera Northern Light

Northern Light (Polární záře) je legendární konopí, které vzniklo smíšením jedenácti odrůd konopí ze západního pobřeží Ameriky. Má pěkně vyvážené složení (50 % sativa a 50 % indica) a patří mezi velice silné druhy konopí. Získalo hned několik ocenění v konopných soutěžích, například prestižní konopný pohár z High Times Cannabis Cup získalo již více než třikrát.

Pěstování semínek konopné odrůdy Kera Northern Light je přímo pozoruhodný zážitek, hlavně pro začínající pěstitele. Původně byla navržena pro pěstování v interiéru, ale stejně tak dobře je můžete zasadit i venku. Snadno se pěstují a dorůstají průměrné výšky kolem jednoho metru. Při dostatku slunečního světla, tepla, prostoru a výživy však mohou dosáhnout klidně i dvou metrů. Zkuste s nimi trochu experimentovat a sklidit jejich úrodu o něco dříve nebo později. Předčasnou sklizní získá Kera Northern Light intenzivnější chuť a pozdní sklizní se zase zesílí její celkový efekt, takže vše bude záležet na tom, čemu dáváte přednost.

Kera Northern Light má výrazně sladkou vůni a jemnou a příjemně nasládlou bylinkovou chuť. Před kouřením Polární záře se připravte na velice silný efekt, který má příjemně povznášející účinek, jenž vám dokáže příjemně zvednout náladu a dodat potřebnou energii pro zbytek dne. Co se týče léčebných účinků, pomáhá bojovat proti strachu, stresu a bolesti..

nabídka KeraFeminizované1 kus 161 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 339 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 479 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 899 

Popis

Genetika: Northern Light

Doba květu: 7 až 8 týdnů

Obsah THC: 18 %

Unikátní vlastnosti:

  • Silný efekt
  • Dodává energii a dobrou náladu

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD