Semínka extrémně silné marihuany Kera OG Kush

Kera OG Kush

OG Kush je celosvětově považován za nejlepší konopí z rodiny Kush, které se proslavilo svými extrémně silnými a komplexními efekty s intenzivní chutí.

Mnoho hollywoodských osobností, raperů a silných kuřáků naznačilo, že je OG Kush jejich oblíbeným konopím, co se týče síly.

Skutečné genetické složení OG Kushe však není přesně známé. Většina konopných znalců tvrdí, že je to směs odrůdy ChemDawg s citronovým Thai a pákistánským Kushem. Jiní však oponují a tvrdí, že je to jen speciální fenotyp ChemDawgu z počátku devadesátých let. Dokonce i o významu předpony OG v jeho názvu se stále diskutuje. Někdo tvrdí, že to znamená Original Gangster, ale většina lidí si myslí, že původ této předpony pochází ze zkratky Ocean Grown. Jasno je pouze v tom, že Kush je jméno hindského chlapce, které znamená „syn hinduistického boha“.

Kera OG Kush je indica-dominantní rostlina středně vysokého vzrůstu, která produkuje velké a silné palice, pokryté silnou vrstvou pryskyřice. Obsahuje až 19 % THC a navozuje extrémně silný efekt, který se projeví takřka okamžitě po prvním hitu a je stejně složitý jako její chuť. Její super silný účinek vás často upoutá na židli či pohovku a pokud nepatříte mezi zkušené kuřáky, může vás doslova knokautovat!

Vzhledem ke své obrovské síle má také velmi vysoký léčebný potenciál zejména při léčbě velmi silných bolestí všeho druhu. Dále se výborně hodí pro léčbu nespavosti, ztuhlých svalů a bolestí hlavy.

nabídka KeraFeminizované1 kus 175 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 459 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 639 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 1159 
nabídka KeraSamokvetoucí1 kus 161 
nabídka KeraSamokvetoucí3 kusy 419 
nabídka KeraSamokvetoucí5 kusů 589 
nabídka KeraSamokvetoucí10 kusů 1099 

Popis

Kera OG Kush

Genetika: indica

Doba květu: 8 až 9 týdnů

Obsah THC: 19 %

Unikátní vlastnosti:

  • Slavný po celém světě
  • Extrémně silná odrůda
  • Lehká citrusová vůně
  • Dlouhotrvající chuť i efekt

 

Kera OG Kush Auto

Genetika: OG Kush x Ruderalis Mix

Doba květu: 10 až 11 týdnů od vyklíčení semen

Obsah THC: 18 %

 

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

,

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí