Semena konopí pro pěstění venku Kera Outdoor Hurricane

Kera Outdoor Hurricane

Semena konopí Kera Outdoor Hurricane byla vyvinuta speciálně pro chladné podnebí v Nizozemsku. Mají také krátkou dobu květu, takže jsou ideální pro pěstění venku. Těmto vysoce odolným semínkům se bude dobře dařit v jakémkoli prostředí, které je stejné nebo teplejší než klima v Nizozemsku.

Kera Outdoor Hurricane je křížem mezi odrůdou Afghani a nizozemským Skunkem, který je plně přizpůsoben deštivému a chladnému nizozemskému klimatu. Za své jméno vděčí skutečnosti, že i za vlhkého a proměnlivého léta může vesele vzkvétat a produkovat velice kvalitní konopí.

Tento konopný Hurikán bude vaším favoritem, na který se budete moci vždy spolehnout. Díky svému relaxačnímu efektu a sladké chuti je vysoce oblíbený nejen u rekreačních kuřáků, ale i u uživatelů lékařského konopí. Nenechte se však oklamat tím, že obsahuje „jen“ 12 % THC, vyvolává totiž solidně silný efekt, který vás může přilepit do křesla či pohovky na několik hodin…

nabídka KeraFeminizované1 kus 209 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 529 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 777 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 1399 

Popis

Genetika: Afghani x Skunk

Doba květu: 6 až 7 týdnů

Obsah THC: 12 %

Unikátní vlastnosti:

  • Velmi rychle kvete
  • Speciálně vyšlechtěna pro venkovní pěstění

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí