Sativa dominantní semínka konopí Kera Pineapple Sativa

Kera Pineapple Sativa

Konopí Kera Pineapple Sativa je velice oblíbené u kuřáků i pěstitelů díky spolehlivým a vysoce kvalitním výnosům. Také má dobrý léčivý potenciál.

Tato sativa-dominantní rostlina získala své jméno díky příjemně ovocné chuti, ve které dominuje ananas. Vznikla křížením legendární odrůdy White Widow a Blue Dream. Díky genům Bílé Vdovy se vám bude Kera Pineapple Sativa snadno pěstovat a také bude produkovat vysoký výnos. V ideálních podmínkách může být její výnos až neuvěřitelný…

Je to docela vysoká rostlina s dlouhými a tenkými listy a krásně kompaktními palicemi, která kvete 9 až 10 týdnů. Díky tomu ji vám však v našem klimatu nemůžeme doporučit pro pěstování venku. V interiéru se ji však bude dařit velice dobře.

Kera Pineapple Sativa má sladce ovocnou chuť, která je až překvapivě příjemná a osvěžující. Obsahuje až 18 % THC a vyvolává dlouhotrvající efekt, který navozuje jak relaxační, tak i příjemně energický účinek.

Také výborně tiší nevolnost i bolest a zahání stres.

nabídka KeraFeminizované1 kus 161 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 409 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 629 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 1099 

Popis

Genetika: Blue Dream x White Widow

Doba květu: 9 až 10 týdnů

Obsah THC: 18 %

Unikátní vlastnosti:

  • Vysoká rostlina s velmi dobrým výnosem
  • Dlouhotrvající efekt
  • Energický účinek

 

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí