Nejlepvnější semena marihuany Kera Premium Diesel

Kera Premium Diesel

Kera Premium Diesel pochází z legendární odrůdy Chemdawg, jejíž přesný původ je dodnes záhadou. Chemdawg byl přejmenován na Diesel dvěma pěstiteli z New Yorku, ale jeho původní genetika byla zachována. Diesel je velmi silná rostlina, možná jedna z nejsilnějších na světě a oblíbilo si ji mnoho pěstitelů z celého světa..

Kera Premium Diesel je ze 70 % sativa a 30 % indica. Snadno se pěstuje a může být pěstována uvnitř i venku (v našem klimatu doporučujeme spíše pěstění v interiéru). Je to opravdu unikátní rostlina, kterou byste určitě měli vyzkoušet, protože i její pěstění je zážitkem samo o sobě.

Jak už napovídá její název, Kera Premium Diesel výjimečně silnou příchuť citrónu s nádechem motorové nafty. Vyvolává vysoce povznášející a energizující efekt, jenž trvá asi 5 hodin! Tento účinek se sice rozbíhá celkem pomalu, ale pak s vámi zůstane až do konce. Z lékařského hlediska se nejvíce používá k úlevě od bolesti a zahnání stresu.

Pokud jste ještě nikdy neochutnali konopí z rodiny Diesel, ani netušíte, o co přicházíte 🙂

nabídka KeraFeminizované1 kus 139 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 359 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 505 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 939 

Popis

Genetika: Chemdawg

Doba květu: 9 až 10 týdnů

Obsah THC: 16 %

Unikátní vlastnosti:

  • Silná rostlina
  • Jedinečná vůně a chuť

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí