Best semena marihuany Kera Royal Amnesia Gold

Kera Royal Amnesia Gold

Kera Royal Amnesia Gold je žhavá novinka ze SeedBanky Kera Seeds, o které toho zatím moc nevíme. Přesto jsme se rozhodli ji zařadit do prodeje a doufáme, že se brzy objeví nějaké další informace.

Jisté však je, že pochází z genů proslulé konopné odrůdy Amnesia Haze, což naznačuje již její název. Jak již asi víte, Amnesia je slavný a velice silný konopný model, který byl pojmenován po svém extrémně silném efektu, jenž dokáže způsobit krátkodobé výpadky paměti, zejména pokud je konzumován ve větších dávkách.

Kera Royal Amnesia Gold je sativa-dominantní rostlina, která v interiéru kvete přibližně 10 – 11 týdnů a venku bude připravena ke sklizni koncem října. Obsahuje až 23 % THC, takže se připravte na velice silný efekt, který dokáže snadno přemoct i zkušené kuřáky s vysokou tolerancí vůči THC.

nabídka KeraFeminizované1 kus 252 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 619 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 899 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 1669 

Popis

Genetika: Original Amnesia Haze (80% sativa, 20% indica)

Doba květu: 10 – 11 týdnů

Doba sklizně venku: konec října

Obsah THC: 23 %

Unikátní vlastnosti: extrémně silný efekt

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

,

Výnos

THC

,

CBD

Léčivé konopí