Velice levná semena konopí Kera Skunk

Kera Skunk

Skunk je nejtradičnější odrůda konopí na světě a často se používá jako základ pro mnoho dalších hybridních genetik. Poslední dobou je stále populárnější a také se neustále zlepšuje. Navíc je velmi vhodný pro lékařské využití.

Kera Skunk je vynikající směska 35% sativy a 65% indiky. Je to silná a robustní rostlina, která není náchylná k plísním ani nemocem a dá se snadno pěstovat venku i uvnitř. Dobře odolává teplému i chladnému podnebí a hodí se i pro začínající pěstitele. Je to relativně nízká rostlina, která však produkuje velké palice a má vysoký výnos.

Kera Skunk chutnou a velice intenzivní příchuť, která je jedinečná a dobře rozpoznatelná. Ihned po prvním hitu vám navodí silně euforický efekt s příjemně relaxačním účinkem, který se dostaví o něco později. Co se týče léčivých účinků, Kera Skunk se nejčastěji používá k léčbě stresu a úzkosti.

Je to opravdu výborné konopí, které by si měl vyzkoušet každý opravdový kuřák alespoň jednou ve svém životě.

nabídka KeraFeminizované1 kus 139 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 359 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 505 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 939 

Popis

Genetika: Skunk #1

Doba květu: 7 až 8 týdnů

Obsah THC: 15 %

Unikátní vlastnosti:

  • Robustní rostlina, která není náchylná k plísním
  • Odolá chladu a dešti
  • Velmi sladká vůně a výborná chuť

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí