Semínka mistrovské marihuany Kera Super Silver Haze

Kera Super Silver Haze

Super Silver Haze je vysoce kvalitní konopí, které patří mezi nejznámější druhy z rodiny Haze. Je to silná sativa-dominantní rostlina s dlouhotrvajícím a velice intenzivním účinkem.

Semena konopné odrůdy Super Silver Haze vznikla křížením mezi Skunkem, Northern Lights a Haze. Tato hybridní rostlina získala celou řadu ocenění v konopných soutěžích, včetně trojnásobného 1. místa v prestižním Holandském poháru High Times Cannabis Cup.

Kera Super Silver Haze je špičková sativa, které se nejlépe daří v teplých a tropických klimatech. Proto ji také u nás doporučujeme pouze pro pěstění v interiéru či ve skleníku Její palice jsou pokryté nádhernými krystaly, které jim zajišťují stříbřitý vzhled na konci období květu. Odtud také pochází její název.

Kera Super Silver Haze má silnou vůni a svěží ovocnou chuť s extraktem z borového dřeva a nádechem nafty. Poskytne vám spoustu energie a bezstarostný, šťastný pocit. Stimuluje vaši kreativitu a má také příjemně relaxační účinek. Také má výborné léčivé účinky, například zmírňuje stres i deprese a vyvolává silnou chuť k jídlu.

Objednejte si semínka Kera Super Silver Haze a sami si vyzkoušejte toto mistrovské dílo.

nabídka KeraFeminizované1 kus 184 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 499 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 729 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 1299 

Popis

Genetika: Haze x Northern Light

Doba květu: 9 až 10 týdnů

Obsah THC: 18 %

Unikátní vlastnosti:

  • Velmi vysoký výnos
  • Vyvolává dlouhotrvající a velmi silný efekt

 

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD