Semena konopí Kera Sweet Seven Eleven

Kera Sweet Seven Eleven

Kera Sweet Seven Eleven je výborná konopná rostlina, která je velice oblíbená i mezi komerčními pěstiteli marihuany. Díky kvalitní genetice Skunk #1 totiž produkuje vysoké výnosy v poměrně krátkém časovém období.

Tato indica-dominantní rostlina je vysoce odolná vůči plísním, snadno se pěstuje a obsahuje až 15 % THC. Navíc má velmi dobrý léčivý potenciál.

Kera Sweet Seven Eleven je kříženec mezi Skunkem #1 a Vikingem a její jméno je odvozeno od krátké doby květu (cca. 44 dnů).

Je to velice kvalitní rostlina, která má mnoho listů a produkuje krásně pryskyřičnaté palice. Díky kompaktním rozměrům se dobře hodí i do malých pěstebních prostorů, jako jsou balkóny nebo pěstební skříně. Je vysoká asi jeden metr a dokáže vyprodukovat opravdu obrovské výnosy. K dosažení nejlepších výsledků však vyžaduje trochu větší pozornost než průměrná rostlina.

Kera Sweet Seven Eleven se dále vyznačuje příjemně sladkou chutí s náznaky citrónu a karamelu. Její efekt je intenzivní a dlouhotrvající. Budete se po ní cítit uvolněně a vyvolává příjemnou tělesnou anestézii s energetickým a euforickým pocitem.

Také se často využívá pro léčebné účely, jelikož dokáže účinně zahnat stres i úzkost, potlačit bolest i nevolnost a zlepšuje chuť k jídlu.

nabídka KeraFeminizované1 kus 198 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 489 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 676 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 1199 

Popis

Genetika: Skunk #1 X Viking

Doba květu: 6 až 8 týdnů

Obsah THC: 15 %

Unikátní vlastnosti:

• Ideální pro začínající pěstitele
• Velmi krátké období květu
• Vhodné pro malé prostory
• Vysoký výnos

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí