Parádní semena konopí Tangerine Kush

Kera Tangerine Kush

Konopná novinka Tangerine Kush od SeedBanky Kera Seeds je pravým ztělesněním kalifornského slunce.

Tento model získal své jméno Tangerine (mandarinka) díky vynikající citrusové příchuti, a také díky jasně oranžovým vlasům, jenž pokrývají její květy v takovém množství, že připomínají oranžovou „svatozář“.

Tangerine Kush je sativa-dominantní marihuana s vysokým obsahem THC (až 20 %), jenž vyvolává silně povznášející efekt. Tento efekt navíc začíná účinkovat opravdu velice rychle, takže vám bude stačit jen pár pořádných hitů a ihned se začnete cítit vesele a plní energie. O několik minut později se pak začne postupně projevovat i relaxační účinek, který příjemně uvolní vaše unavené svalstvo i mysl.

Pokud hledáte silné konopí, díky kterému rychle zapomenete na všechny strasti i starosti každodenního života, pak vyzkoušejte nový Tangerine Kush od Kera Seeds.

nabídka KeraFeminizované1 kus 210 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 549 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 939 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 1799 

Popis

Kera Tangerine Kush

Genetika: MK-Ultra X Blueberry X New York City Diesel (70% sativa / 30% indika)

Doba květu: 9 až 10 týdnů

Obsah THC: 20 %

Unikátní vlastnosti: silný a rychle nabíhající efekt, citrusová chuť

 

 

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

,

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí