Kvalitné konopné semienka Kera Top 44

Kera Top 44

Kera Top 44 je výborná konopná rostlina s vysokým výnosem, kterou si velice oblíbili zkušení i začínající pěstitelé, protože umí vyprodukovat vysoký počet kvalitních palic za poměrně krátké časové období.

Tato výborná semínka konopí vznikla křížením legendárního Skunku #1 s odrůdou Viking, pocházející z Afghánistánu. Dorůstají nízkého vzrůstu, takže se jim dobře daří i ve stísněných prostorech jako jsou balkony nebo skříně. Díky krátké době kvetení (6 až 8 týdnů) se dají dobře pěstovat venku i uvnitř.

Kera Top 44 je indica-dominantní rostlina, která se vyznačuje lahodně sladkou chutí s tóny citronu a karamelu. Její hustý kouř vyvolává intenzivní a dlouhotrvající efekt, se kterým se budete cítit uvolněně a zároveň energicky, protože má velice dobře vyvážený účinek.

Také má dobrý léčivý potenciál, jelikož výborně zahání stres, úzkost, bolest, nevolnost a zlepšuje chuť k jídlu.

nabídka KeraFeminizované1 kus 139  97 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 369  258 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 529  370 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 959  671 

Popis

Genetika:  Skunk #1 x Viking

Doba květu: 6 až 8 týdnů

Obsah THC: 15 %

Unikátní vlastnosti:

  • Ideální pro začínající pěstitele
  • Velmi krátká doba květu
  • Vhodné pro malé prostory
  • Vysoký výnos

 

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí