Parádní semínka marihuany za super cenu Kera White Widow

Kera White Widow

White Widow není jen legendární odrůda konopí, která se prodává ve všech nizozemských kavárnách, ale je to též nejoblíbenější tráva na světě. To je sám o sobě dostatečný důvod k tomu, abyste si tato špičková semínka zkusili vypěstovat úplně sami! Není žádným překvapením, že tato nejslavnější továrna na konopí získala mnoho cen v konopných soutěžích (první již v roce 1995 na High Times Cannabis Cup).

Kera White Widow je nizozemská klasika, která vznikla křížením Brazilské sativy a Jihoindického indica hybridu. Velmi snadno se pěstuje a produkuje vysoké výnosy, takže vám ji můžeme vřele doporučit i pokud patříte mezi začínající pěstitele. Kvete 8 až 9 týdnů a může se pěstovat venku i uvnitř, protože se umí velice dobře přizpůsobit i severoevropskému klimatu. Její nádherné palice, které díky extrémně vysokému obsahu pryskyřice vypadají, jako by byly z cukru, jsou přímo legendární. Proto také dostala jméno Bílá vdova.

Kera White Widow se však neproslavila pouze svým vysokým výnosem. Její hlavní předností je přímo výbušný efekt a osvěžující chuť s ovocnými tóny. Až ji poprvé ochutnáte, pochopíte, proč je tak oblíbená. Její pozoruhodnou příchuť si budete pamatovat ještě po dlouhé době.

Toto špičkové konopí vyvolává silný efekt s velmi příjemným účinkem, po kterém se vaše tělo bude cítit nádherně odpočinuté. Co se týče léčivého využití, bílá vdova se nejčastěji používá k potlačení bolesti a léčbě nespavosti.

 

nabídka KeraFeminizované1 kus 139 
nabídka KeraFeminizované3 kusy 359 
nabídka KeraFeminizované5 kusů 505 
nabídka KeraFeminizované10 kusů 939 
nabídka KeraSamokvetoucí1 kus 139 
nabídka KeraSamokvetoucí3 kusy 359 
nabídka KeraSamokvetoucí5 kusů 505 
nabídka KeraSamokvetoucí10 kusů 939 

Popis

Kera White Widow:

Genetika: Braziliaanse Sativa x Zuid Indiase Indica hybride

Doba květu: 8 až 9 týdnů

Obsah THC: 19 %

Unikátní vlastnosti:

  • Nejslavnější legendární konopná rostlina
  • Holandské kořeny
  • Ideální pro nezkušené pěstitele
  • Vysoký výnos a výbušný efekt

 

Samonakvétací verze Kera White Widow Auto:

Genetika: Kera White Widow x Ruderalis Mix

Doba květu: 75 dní od vyklíčení semen

Obsah THC: 16 %

 

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

,

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí