Semena konopí která můžeme jen doporučit Keramatic Auto

Keramatic Auto

Protože byla semínka odrůdy Keramatic Auto křížena se skunkem, produkují nejen vyšší výnos než jiné samonakvétací rostliny, ale také podědila jeho výbornou skunkovitou příchuť.

Keramatic Auto je opravdu pozoruhodná konopná rostlina, která má velice kompaktní strukturu, ale přesto produkuje poměrně vysoké výnosy. Bude připravena ke sklizni po 8 až 9 týdnech od vyklíčení semen, snadno se pěstuje a může být pěstěna venku i uvnitř.

Keramatic AUTO má nejen výbornou chuť i vůni, ale také produkuje velice bohatý a hustý kouř. Obsahuje kolem 15 % THC a způsobuje silný efekt s příjemně relaxačním účinkem, po kterém se budete cítit spokojeně a uvolněně.

Z lékařského hlediska se nejčastěji používá k relaxaci unavených svalů, snížení stresu a boji proti nepříjemným migrénám.

Je to pozoruhodné a jedinečné konopí, které určitě vyzkoušejte…

nabídka KeraSamokvetoucí1 kus 139 
nabídka KeraSamokvetoucí3 kusy 369 
nabídka KeraSamokvetoucí5 kusů 529 
nabídka KeraSamokvetoucí10 kusů 959 

Popis

Genetika: Skunk x White Dwarf x Ruderalis

Doba květu: 8 až 9 týdnů od vyklíčení semen

Obsah THC: 15 %

Unikátní vlastnosti:

  • Výborná chuť
  • Příjemně relaxační efekt
  • Nízká a kompaktní struktura, ale přesto vysoký výnos

Hledáte feminizovaná semena konopí? Pak jste na správném místě v KeraSeeds! Vyrobili jsme feminizovaná semena z více než 40 různých kmenů konopí. Jste nadšenci konopí? Pak jste určitě obeznámeni s našimi: OG Kush, NLX, Silver Haze, Jack Herer, Bubblegum nebo top 44. Hledáte exkluzivnější kmen konopí? Pak doporučujeme naše semena konopí Kera California!

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, , ,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

,

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí