Semena super silné marihuany - Killer A5 Haze

Killer A5 Haze

Killer A5 Haze je vylepšená verze extrémně účinné, vysoce vitální a super výnosné konopné odrůdy A5 Haze, čehož bylo dosazeno hybridizací se zabijáckým fenotypem mocného Malawi. Díky tomu se obsah THC u odrůdy Killer A5 Haze zvýšil až na 30 %!!

To však není vše. Killer A5 Haze má také podstatně vyšší produkci pryskyřice, a zkrátila se dokonce i doba kvetení. Sice se v našem chladnějším podnebí stále nehodí pro pěstění venku, ale podstatně se vám sníží energetické náklady za umělé osvětlení při pěstění v interiéru. Další výhodou je, že navzdory sativa genetice má Killer A5 Haze dobře zvládnutelnou velikost, takže se dá pěstovat i v menších pěstebních stanech či skříních. Tato konopná holka nejlepší produkci na metr čtvereční ze všech sativa-hybridů od Ace Seeds.

Původní A5 Haze patří do rodiny elitních hybridních klonů Haze z Nizozemska, které vyvinul Nevil Schoenmakers na konci 80. let. A5 Haze se vyznačuje extrémně ničivou silou, vysokou produktivitou a skvělou chutí holandské „Old School“ Haze. Je to též velice vzácné konopí, protože Nevil krátce po jeho vytvoření přišel o původního samce, takže tato semínka nebyla nikdy produkována v dostatečném množství pro komerční prodej.

Odrůda Killer A5 Haze má celkem 4 fenotypy:

  • Haze dominantní fenotyp: Tento fenotyp vykazuje největší vliv kolumbijské sativy a produkuje obrovské koly s vynikajícím poměrem květů na list. Má vzrušující vůni čistého Haze a mnoho pryskyřice, i když ne tolik, jako mají následující 3 fenotypy. Doba kvetení: 75 až 90 dní.
  • Northern Light Haze fenotyp: Toto fenotyp má menší velikost, rychleji kvete, a je nejvíce podobný původní matce A5 Haze. Produkuje velmi pryskyřičné palice se silným Haze aroma. Doba květu: 66 až 80 dní.
  • Haze/Malawi fenotyp: Dobře vyvážený fenotyp, který produkuje obrovské, velmi husté koly s vynikajícím poměrem květů na list a silnou vrstvou pryskyřice. Voní po kadidlu a dřevité Haze jako Malawi a kvete 75 až 85 dní.
  • Silverish Malawi fenotyp: Monstrózní sativa fenotyp s největším vlivem Malawi. Má neuvěřitelně vysoký poměr květů na list, extrémně vysokou produktivitu a úžasnou produkci pryskyřice, jež tomuto modelu dodává překrásný stříbrný vzhled. Doba květu: 75 až 85 dní.
nabídka AceFeminizované1 ks 511 
spinner
nabídka AceFeminizované3 kusy 1299 
spinner
nabídka AceFeminizované5 kusů 2069 
spinner

Popis

Killer A5 Haze

Genetika: A5 Haze X Killer Malawi (80% sativa / 20% indika)

Doba kvetení: 63 až 84 dní

Kdy sklízet venku: koncem října/začátkem listopadu

Obsah THC: 23 až 30 %

Obsah CBD: 0 %

Příchuť: štiplavá, dřevitá, Haze

Efekt: cerebrální, dlouho-trvající, extrémně silný, psychedelický, sedativní, vyvolává smích

Ace seeds jsou průkopníky v analýze kanabinoidů a terpenů, které potvrzují, že semena konopí této seedbanky mají udávané kvality. Ace seeds sídlí ve Španělsku a byla založena roku 2005. Soustředí se zejména na profesionální pěstitele konopí a neustále rozšiřují svoji nabídku semen včetně speciálních limitovaných edit pro pěstitele konopí

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

, ,

Genetika

Nároky

,

Doba květu

,

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi