Semena "zabijáckého" konopí Killer Purps

Killer Purps

Dáváme na vědomí všem milovníkům barevného konopí, že nová bombastická odrůda Killer Purps od SeedBanky Bomb Seeds právě přistála v našem obchodě!

Killer Purps je sativa-dominantní rostlina, jež vznikla křížením velmi vzácného purpurového fenotypu genetiky Buzz Bomb a klasického vítěze konopných soutěží Sour Diesel. Výsledkem je konopná krasavice, která se honosí nádherným červeno-fialovým zabarvením a přímo zabijácky silným efektem.

Killer Purps vytváří super lepivé a vysoce pryskyřičnaté palice, které rostou po celé délce jeho dlouhých bočních větví. Rostlina dobře reaguje na prořezávání i trénink a je dobrou volbou pro pěstitele, kteří jsou při výběru vhodné sativy omezeni malým prostorem své pěstírny.

Vysoce kvalitní kouř, který vzniká při spalování tohoto modelu ocení i ti nejlepší znalci! Je štiplavý, hustý, chutná po motorové naftě a jeho celkovou chuť skvěle doplňují lehce sladké a citrusové tóny. Jeho silný efekt vás těžce zasáhne takřka ihned po prvním hitu a vyvolá dlouhotrvající cerebrální účinek.

Killer Purps je prostě skutečný zabiják 🙂

bomb-seeds-logo

nabídka BombFeminizované5 kusů 859 
spinner
nabídka BombFeminizované10 kusů 1555 
spinner

Popis

Genetika: Buzz Bomb x Sour Diesel

Doba květu: 10 až 11 týdnů

Výnos: 400 až 450 g na metr čtvereční

Obsah THC: 19 – 21 %

 

Seed banka

Typ semínek

Balení semen

,

Genetika

Nároky

Doba květu

Pěstování

Výška

Výnos

THC

CBD

Léčivé konopí

Akce RQS konopi